Już po raz kolejny na terenie zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew. Drogocenny lek jest jednym z najbardziej pożądanych, z uwagi na fakt, że krwi nie da się ani zastąpić ani sztucznie wyprodukować. NIestety, często zdarza się, że brakuje jej w szpitalach, dlatego tym bardziej ważne jest, by chętnych do dzielenia się nią było jak najwięcej.
Akcja Klubu Honorowych Dawców Krwi przy MPK Poznań odbywać się będzie w piątek i sobotę, 18 i 19 października, w godzinach 8:00-13:00.
Jednocześnie, organizatorzy informują o możliwości zapisania się do Banku Dawców Szpiku. Dawcą może zostać osoba między 18. a 45. rokiem życia.










.png)










