Studio Browar Piątek

Jeszcze trwa w najlepsze 23 Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA. Naszą rozmowę z koordynatorem programowym możecie zobaczyć poniżej, a już za moment ruszają kolejne wspaniałe imprezy, o których porozmawiamy z Małgorzatą Kempą – dyrektor Estrady Poznańskiej.

Ponadto: jak zadbać o zdrowie w jesiennym okresie i jak wesprzeć odporność odpowiednio się odżywiając dowiemy się z rozmowy z dr Jolantą Nalewaj. O tajemniczym, znów zyskującym sławę zawodzie douli opowie nam Beata Grześkowiak. Z Martą Klepką podsumujemy sobie konferencję Kobieta on Tour oraz projekt Metamorfozy ze zwyciężczynią akcji, Martyną Szaciłło-Kulikowską. Co przesądziło o sukcesie pełnej empatii mamy 4-letniej Matyldy?

Wygrała konkurs #metamorfozy dzięki determinacji, wytrwałości i odpowiedzialności za siebie a także za projekt, w którym zdecydowała się wziąć udział z pełną świadomością wszystkich konsekwencji. Udowodniła sobie, że wszystko zaczyna się w głowie i, że tak naprawdę na wiele rzeczy mamy wpływ. Jest perełką projektu #byckobietaontour i mając 35 lat wystąpiła jako modelka w pokazie mody podczas Klubu Starego Browaru.

Marta Klepka, Kobieta On Tour

A to jeszcze nie wszystko! Parę asów chowamy w rękawie  🙂 

Zapraszamy serdecznie – Studio Browar Piątek o 17.00, w piątek oczywiście.