Kolejne bezpłatne wejściówki na spektakle dla seniorów

Bezpłatne wejściówki na spektakle i inne wydarzenia kulturalne są częścią miejskiej oferty dla seniorów. W najbliższym czasie w ramach akcji w swoje progi zaproszą Teatr Muzyczny w Poznaniu na spektakl „Evita”, który odbędzie się już w sobotę, 9 listopada oraz Teatr Animacji na przedstawienie „Za-Polska”, zaplanowany na przyszłą sobotę, 16 listopada. Bezpłatne bilety można rezerwować […]

Bezpłatne wejściówki na spektakle i inne wydarzenia kulturalne są częścią miejskiej oferty dla seniorów.

W najbliższym czasie w ramach akcji w swoje progi zaproszą Teatr Muzyczny w Poznaniu na spektakl „Evita”, który odbędzie się już w sobotę, 9 listopada oraz Teatr Animacji na przedstawienie „Za-Polska”, zaplanowany na przyszłą sobotę, 16 listopada.

Bezpłatne bilety można rezerwować od dzisiaj, 5 listopada, od godziny 14:00 aż do wyczerpania puli wejściówek. Rezerwacje odbywają się poprzez Biuro Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44. Po połączeniu należy wybrać 0 lub 1, a następnie 0 i podać numer Poznańskiej Złotej Karty, czyli Karty Seniora oraz swoje imię i nazwisko.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze bilety, które będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego w czwartek, 7 listopada, w godzinach 8:00-16:00. Przy odbiorze należy poza podaniem swoich danych okazać także Poznańską Złota Kartę, na którą dokonano rezerwacji. Trzeba będzie ją pokazać także przy wejściu na spektakl.

Miasto przypomina, że w danym półroczu posiadacz Karty Seniora może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki na jeden z oferowanych spektakli. Kolejne rezerwacje będą możliwe dopiero od stycznia, czyli w kolejnym półroczu.

Jednocześnie, seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, ale z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w spektaklu proszeni są o przekazanie ich innym osobom posiadającym Kartę Seniora.

Najbliższe spektakle, na które będą dostępne bezpłatne bilety, odbędą się:

7 grudnia – “Koziołek Matołek” w Teatrze Muzycznym

14 grudnia – “Pippin” w Teatrze Muzycznym

20 grudnia – Koncert Świąteczny w Teatrze Muzycznym

31 grudnia – “Miłość do trzech pomarańczy” w Teatrze Animacji