Mikołajkowy Koncert Marzeń

W czwartek, 5 grudnia, w Sali Ziemia na Miedzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się koncert charytatywny z cyklu Koncert Marzeń. Na scenie pojawi się zespół Zakopower, który zaprezentuje własne aranżacje kolęd i pastorałek.

Grudzień to czas, w którym ludzie przygotowują się do świąt. Na ulicach zaczynają pojawiać się świąteczne iluminacje wprowadzające w świąteczny klimat. Przygotowanie te można wzbogacić dobrym uczynkiem dla chorych dzieci. Koncert kapeli Sebastiana Karpiela-Bułecki to nie tylko koncert, który wprowadzi widzów w bożonarodzeniowy klimat, ale szansa by spełnić dziecięce marzenia.
Podczas koncertu organizatorzy zaprezentują Laboratorium Pasji. Dzieci biorące w nim udział są najczęściej chore na zespół Downa, porażenie mózgowe czy dystrofię mięśniową. Na co dzień spędzają długie godziny w salach rehabilitacyjnych, lecz Fundacja Laboratorium Marzeń spełnia ich marzenia. Najmłodsi z powodzeniem grają w piłkę, tańczą, śpiewają, co stanowi ich dodatkową rehabilitację.
Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na dalsze realizowanie pasji oraz rozwijanie talentów dzieci niepełnosprawnych. Ponadto na wsparcie może liczyć Bank Mleka Kobiecego w Poznaniu, oferujący pomoc dzieciom, których matki z różnych powodów nie są w stanie zapewnić im pokarmu w pierwszych chwilach życia.
Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży online.