Motor Show Poznań pod znakiem elektromobilności

Motor Show Poznań 2020 rozpocznie się 26 marca i potrwa do 29 marca. Po raz kolejny w Poznaniu zaprezentują się producenci i dealerzy różnych marek samochodowych, a do stolicy Wielkopolski zjadą miłośnicy motoryzacji z różnych stron nie tylko Polski, ale i Europy. Tegoroczna edycja imprezy będzie jednak edycją zmian. Pojawią się nowe barwy, a także […]

Motor Show Poznań 2020 rozpocznie się 26 marca i potrwa do 29 marca. Po raz kolejny w Poznaniu zaprezentują się producenci i dealerzy różnych marek samochodowych, a do stolicy Wielkopolski zjadą miłośnicy motoryzacji z różnych stron nie tylko Polski, ale i Europy.

Tegoroczna edycja imprezy będzie jednak edycją zmian. Pojawią się nowe barwy, a także nowe spojrzenie na motoryzację, któremu przyświecać będzie hasło „droga do elektromobilności”. To właśnie elektromobilność ma być głównym tematem przewodnim wydarzenia.

„Jako organizator Poznań Motor Show 2020, będąc jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w tej części Europy jesteśmy naturalnym uczestnikiem zmian, jakie zachodzą w branży. Dlatego Poznań Motor Show 2020 staje się platformą do dyskusji na temat przyszłości, jaką niesie elektromobilność. Dyskusji w której udział wezmą przedstawiciele biznesu, administracji publicznej, a także fani motoryzacji. Spotkają się na tym wyjątkowym wydarzeniu, nie tylko by poznać najnowsze rynkowe trendy, ale również wspólnie porozmawiać o rewolucji w szeroko rozumianej mobilności, jaka następuje”

Tomasz Kobierski, wiceprezes Grupy MTP

Organizatorzy chcą zwiększać wiedzę i świadomość użytkowników w zakresie elektromobilności, która dla wielu wciąż jest tematem mało znanym. Obalane będą mity związane z tym zagadnieniem i wyjaśniane wszelkie wątpliwości.

Zaprezentowane zostaną wszelkiego rodzaju najnowsze rozwiązania w przemyśle motoryzacyjnym.

Podczas Motor Show nie zabraknie również premier najnowszych modeli samochodów, a także możliwości skorzystania z jazd próbnych.

Równocześnie z Poznań Motor Show 2020 odbędzie się Kongres MOVE lnternational Mobility Congress. To już trzecia edycja jednej z największych w Polsce konferencji dotyczących mobilności przyszłości. Podobnie, jak w poprzednich latach poruszaną tematyką będą m.in. elektromobilność, autonomizacja pojazdów oraz przyszłość komunikacji w aglomeracjach.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.