Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę

Już w tę sobotę w Auli Artis zorganizowany zostanie Koncert Charytatywny Gwiazda na Gwiazdkę. W tym roku gala zorganizowana zostanie po raz dziesiąty.

Impreza to wyjątkowa okazja, aby spotkać gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i spełnić dziecięce marzenia, gdyż gala przede wszystkim stawia na pokazanie uzdolnionych dzieci i młodzieży. Młodzi artyści to przede wszystkim podopieczni Fundacji Bliżej Gwiazd, którzy spełnią jedno z swoich marzeń występując przed szarszą publicznością.

Gala rozpocznie się o godzinie 18:00 a poprowadzi ją Kamil Baleja. Pierwsi na scenie zaprezentują się właśnie podopieczni fundacji. Wśród nich będzie Michał Amborski uważany za jednego z wybitniejszych sopranistów. Swój występ na fortepianie zaprezentuje również 9 letnia Oliwia Stefaniak. Wśród artystów fundacji znalazła się również niewidoma Daria Barszczyk, która miała przyjemność zaśpiewać tuż przed beatyfikacją Jana Pawła II w Watykanie. Na scenie po raz kolejny zaprezentuje się Emilia Woch, która swoje występy na tej gali zapoczątkowała w 2011 roku, oraz niezwykle utalentowana Maja Pieczyńska.


Po występach młodszych artystów, przyjdzie czas na tych, którzy na scenie występują już od lat. 
W tym roku galę uświetni Stanisław Soyka wraz z całym składem zespołu. Ponadgodzinny koncert zawierać będzie największe przeboje artysty wraz z repertuarem z jego najnowszej płyty.

Następnie zaprezentuje się zwycięzca VI edycji The Voice of Poland Krzysztof Iwaneczko. 
Galę zwieńczy występ poznańskiej wokalistki Kasi Wilk wraz ze swoim zespołem.

Organizatorzy zachęcają do przybycia, jednocześnie podkreślając, że zostały ostatnie bilety dostępne online.