Wart prawie 600 tysięcy złotych samochód skradziony w Niemczech odzyskany przez szamotulską drogówkę

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w miejscowości Zajączkowo, gdzie funkcjonariusze szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki Mercedes. Podczas wykonywania czynności związanych z kontrolą ustalono, że pojazd wart ponad 590 tysięcy złotych został skradziony na terytorium Niemiec. Funkcjonariusze zatrzymali więc 36-letniego mężczyznę, który kierował samochodem. Jeszcze na miejscu wykonano wszelkie czynności procesowe z udziałem […]

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w miejscowości Zajączkowo, gdzie funkcjonariusze szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki Mercedes.

Podczas wykonywania czynności związanych z kontrolą ustalono, że pojazd wart ponad 590 tysięcy złotych został skradziony na terytorium Niemiec. Funkcjonariusze zatrzymali więc 36-letniego mężczyznę, który kierował samochodem.

Jeszcze na miejscu wykonano wszelkie czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki, a następnie pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym KPP Szamotuły.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do komendy, a następnie decyzją sądu aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem.