„Powróćmy jak za dawnych lat” – Koncert Noworoczny dla poznańskich seniorów

Dokładnie za tydzień w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego odbędzie się Koncert Noworoczny dla seniorów, podczas którego królować będą największe przeboje sprzed kilkudziesięciu lat. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można rezerwować już od dzisiaj.

Na koncert „Powróćmy jak za dawnych lat” dla seniorów i seniorek zaprasza prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Wydarzenie zaplanowano na 30 stycznia o godzinie 15:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego.

W muzyczną podróż w czasie zabiorą gości poznańscy soliści- Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Wykonają oni największe szlagiery, które z pewnością wywołają wiele wspomnień u seniorów.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które już od dzisiaj będzie można rezerwować od godziny 14:00 do wyczerpania puli biletów. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod nr tel. Biura Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podając numer Karty Seniora – “Poznańskiej Złotej Karty” oraz swoje imię i nazwisko.

Co ważne, zarówno numer Karty jak i dane osobowe będą potrzebne także przy odbiorze wejściówek, który zaplanowano na 27 stycznia w godzinach 8:00-16:00 w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego.

Miasto przypomina, że jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze bilety. Jednocześnie organizatorzy zwracają się z prośbą do osób, które odbiorą wejściówki, ale z ważnych powodów nie będą mogły uczestniczyć w koncercie o przekazanie biletów innym seniorom w wieku 60+.