Walentynki na sportowo! POSiR zachęcają do skorzystania ze specjalnej promocji

Romantyczność może przejawiać się na wiele sposobów. To nie tylko kolacja przy świecach czy bukiet róż, ale także wspólna zabawa i… dbanie o zdrowie poprzez aktywność fizyczną. Właśnie w taki sposób można spędzić Walentynki, do czego zachęcają Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które przygotowały specjalną promocję dla par na terenie swoich obiektów.

Wspólna jazda na łyżwach, a może zabawa w basenie? Bez względu na to, która opcja wygra (a może obie?), POSiR zachęca, by właśnie w ten sposób spędzić przypadające w piątek Walentynki.

Przygotowano specjalną ofertę, która będzie obowiązywała 14 lutego na terenie Pływalni Rataje, Pływalni Chwiałka, Lodowiska Chwiałka i Lodowiska Malta. W tym dniu wszystkie pary, które pojawią się w tych miejscach, będą mogły zakupić dwa bilety wstępu w cenie jednego. Dodatkowo, otrzymają również słodki upominek (do wyczerpania zapasów).

Jednocześnie POSiR przypominają, by przed wybraniem się na lodowisko lub pływalnię sprawdzić w harmonogramie, w jakich godzinach obiekt jest dostępny dla publiczności.