Trwają targi Gardenia

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa Architektury Krajobrazu Gardenia to trzydniowe święto pasjonatów zieleni i roślin. Skierowane są zarówno do osób związanych z branżą profesjonalnie jak i miłośników-amatorów. To okazja do zaczerpnięcia inspiracji przy kształtowaniu ogrodów i terenów zielonych, poznanie najnowszych trendów w ogrodnictwie i projektowaniu, a także rozmowy z profesjonalistami w zakresie hodowli, sadzenia, przesadzania i wzrostu […]

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa Architektury Krajobrazu Gardenia to trzydniowe święto pasjonatów zieleni i roślin. Skierowane są zarówno do osób związanych z branżą profesjonalnie jak i miłośników-amatorów. To okazja do zaczerpnięcia inspiracji przy kształtowaniu ogrodów i terenów zielonych, poznanie najnowszych trendów w ogrodnictwie i projektowaniu, a także rozmowy z profesjonalistami w zakresie hodowli, sadzenia, przesadzania i wzrostu roślin.

Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy jest „Innowacje w ogrodzie”. Przez trzy dni trwania wydarzenia zwiedzający mogą poznawać ofertę około 400 wystawców, a także brać udział w pokazach, warsztatach, wykładach i prelekcjach.

Podczas ceremonii otwarcia imprezy wręczono nagrody Grand Prix oraz Złote Medale MTP. Te ostatnie wręczono 13 produktom, spośród których 6 odnosi się do odporności roślin. Wskazuje to m.in. na wyzwania branży, która musi stawić czoła zmianom klimatycznym.

Targi Gardenia potrwają do soboty, 15 lutego.