Trwają zapisy na tegoroczną edycję Sportowego Zajączka dla poznańskich przedszkolaków

Trwają zapisy na tegoroczną edycję Sportowego Zajączka, czyli wiosennych zawodów dla przedszkolaków. Do wspólnej zabawy zapraszają Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Zabawa co roku przynosi wiele zabawy i radości najmłodszym mieszkańcom miasta. Podczas zdrowej rywalizacji dzieci uczą się jednocześnie współpracy w grupie przy wsparciu dopingujących ich na trybunach rodziców, dziadków i rodzeństwa.

Sportowy Zajączek odbywa się co roku w okresie wiosennym i jest skierowany do grup z poznańskich przedszkoli. Jedna grupa może liczyć od 15 do 30 dzieci. W tym roku zawody będą odbywać się w dniach 25, 26 i 27 marca.

Co ważne, zgromadzeni na trybunach mogą nie tylko dopingować, ale także korzystać z przygotowanych dla rodzin zabaw z animatorami.

Trwają zapisy do tegorocznej edycji wydarzenia. Zgłoszenia grup przyjmowane są pod adresem mailowym k.michalak@posir.poznan.pl. W treści należy podać liczbę uczestników oraz jedną z dat zawodów, wskazując dzień, w którym dzieci miałyby wziąć udział w zabawie.

O udziale, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody będą odbywać się w hali sportowej A przy ul. Spychalskiego. Zbiórkę przedszkoli zaplanowano na godzinę 9:30, a zakończenie imprezy przewidywane jest na ok. godziny 13:30