Targi Domów i Mieszkań w Poznaniu przeniesione. To kolejna impreza z problemami przez koronawirusa

Kolejna impreza zaplanowana na marzec w Poznaniu została przeniesiona na nowy termin. Powodem są działania profilaktyczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie oraz kolejnymi przypadkach zakażenia stwierdzonymi w Polsce.

Targi miały odbyć się w najbliższy weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak poinformowali organizatorzy, czyli zarząd spółki Nowy Dom SA, decyzja została podjęta ze względu na bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników oraz w oparciu o zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jednocześnie w komunikacie poinformowano, że wydarzenie nie zostaje odwołane, a jedynie przeniesione na 230-24 maja 2020 roku. Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Możliwy jest także zwrot – w tym celu należy się skontaktować z platformą sprzedaży biletów lub z organizatorami wydarzenia.

To już kolejne wydarzenie w Poznaniu, które zostało odwołane lub przeniesione na inny termin z powodu zagrożenia koronawirusem. Wcześniej podjęto decyzje dotyczące m.in. targów Salmed oraz Motor Show Poznań na MTP, a także 13. PKO Półmaratonu oraz Targów Pracy Politechniki Poznańskiej.