Najlepszy warsztat do instalacji LPG w Twoim samochodzie

Koszty paliwa ciągle rosną, a w portfelu coraz mniej pieniędzy? Znamy świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na paliwie. Sprawdź co możesz zyskać, dzięki wizycie w warsztacie samochodowym.

Ceny za benzynę stale rosną. Koszty zatankowania samochodu do pełna są coraz większe. Nie stać Cię przez to na wakacje? Nie możesz spełniać swoich marzeń? Nie stać Cię na wiele przyjemności? W łatwy sposób możesz obniżyć koszty związane z tankowaniem paliwa, a Twoja jazda może być ekologiczna i ekonomiczna. 

Samochód na gaz? Świetne rozwiązanie

Jeśli szukasz profesjonalnego warsztatu samochodowego, w którym będziesz mógł założyć instalację gazową, to świetnie trafiłeś. Firma AUTO GAZ WIRY zajmuje się doradztwem oraz kompleksowym zakładaniem, a także serwisowaniem i naprawą instalacji gazowej LPG. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas wielu napraw i montażu gazu. Wszystkie usługi świadczymy dla posiadaczy aut osobowych oraz dostawczych. 

Warsztat samochodowy AUTO GAZ znajduje się w Wirach koło Poznania. Atutem naszej firmy jest serwis instalacji gazowej zamontowanej w innym warsztacie samochodowym.

Nasza firma oferuje Ci: 

 • gwarancję na wszystkie wykonane przez nas usługi; 
 • montaż instalacji LPG w krótkim czasie; 
 • profesjonalnie wykonanie usługi montażu instalacji gazowej. 

Nasza firma świadczy rozbudowaną ofertę montażu, serwisu, a także naprawę: 

 • podstawowej instalacji gazowej; 
 • instalacji założonej w autach z bezpośrednim wtryskiem paliwa. 

Montaż instalacji LPG w aucie

Co roku rośnie liczba szczęśliwych posiadaczy samochodów osobowych. Coraz częściej młodzi ludzie kupują auta, aby dojeżdżać do szkoły lub pracy. Dla nich bardzo liczy się ekonomiczna jazda oraz niskie ceny paliwa. Dlatego coraz częściej zakładana jest instalacja LPG w samochodach. Ceny gazu są dwa razy niższe niż benzyny co pozwala zaoszczędzić podczas tankowania. Jazda samochodem staje się bardziej komfortowa i ekonomiczna podczas jazdy samochodem na gaz. Warto także pamiętać o tym, aby w swoim aucie zatankować także ropę lub benzynę, gdyż auto podczas uruchamiania nie przełącza się od razu na gaz. 

Wady i zalety instalacji LPG 

Instalacja gazowa ma swoje wady i zalety. Należy ją odpowiednio dostosować do samochodu i regularnie sprawdzać. 

Wady: 

 • zużywa więcej gazu niż benzyny; 
 • podczas zapłonu wykorzystuje więcej energii. 

Zalety: 

 • mniejsza emisja spalin; 
 • oszczędność kosztów; 
 • brak osadów w oleju silnikowym. 

Koszt założenia instalacji gazowej w samochodzie

Warsztat samochodowy AUTO GAZ Wiry montuje instalację gazową w każdym samochodzie. Koszt takiej usługi ustalany jest z klientem indywidualnie i zależy od: 

 • rodzaju i modelu pojazdu; 
 • roku produkcji samochodu; 
 • mocy auta; 
 • rodzaju instalacji LPG. 

Pracownicy naszej firmy przedstawią Ci wszystkie możliwości związane z wyborem odpowiedniej instalacji gazowej dopasowanej do Twojego samochodu. Jeśli zostanie ona odpowiednio dobrana, będzie służyła Ci przez wiele lat. Ostateczny wybór instalacji i tak należy do klienta. 

Samochód hybrydowy z instalacją gazową

Warsztat samochodowy AUTO GAZ Wiry oferuje także montaż instalacji LPG w samochodach wyposażonych w napęd hybrydowy. Auta te są doskonałym wyborem do codziennej jazdy po mieście. Podczas jazdy w korku lub czekania na światłach, auto hybrydowe ładuje akumulator, co znacząco wydłuża czas jazdy na jednym ładowaniu pojazdu. Jeśli posiadasz samochód z napędem hybrydowym i pokonujesz dłuższe trasy, zastanów się nad montażem instalacji gazowej w swoim aucie. Zmniejszysz koszty związane z eksploatacją pojazdu. 

Zalety gazu w aucie hybrydowym

Istnieje wiele korzyści związanych z montażem instalacji gazowej w samochodzie z napędem hybrydowym: 

 • zmniejszenie kosztów zużycia paliwa; 
 • innowacyjne rozwiązanie; 
 • dbanie o ekologię; 
 • cicha praca silnika; 
 • podróżowanie bez częstego tankowania paliwa; 
 • nowoczesność. 

Firma AUTO GAZ Wiry z okolic Poznania oferuje założenie instalacji gazowej w samochodzie hybrydowym. 

Gazowa instalacja LPG- jak ważny jest jej przegląd

Jeśli chcesz, aby założona w Twoim samochodzie instalacja gazowa dobrze funkcjonowała, musisz wykonywać jej regularny przegląd. Pomoże to zapobiec ewentualnym uszkodzeniom, a także zapewni komfort i bezpieczeństwo jazdy. Podczas każdego przeglądu można wymienić elementy instalacji, które już zaczynają się zużywać i w niedługim czasie mogą ulec całkowitemu uszkodzeniu. Dlatego ważne jest, aby o instalację gazową dbać systematycznie. 

AUTO GAZ Wiry w swojej ofercie posiada także usługę przypomnienia o zbliżającym się przeglądzie instalacji gazowej. W komputerze ustawiany jest serwis, który przy pomocy sygnalizacji dźwiękowej w aucie klienta przypomni o zbliżającym się terminie przeglądu instalacji LPG. Dzięki takiej informacji każdy klient w odpowiednim czasie będzie mógł zgłosić się na przegląd. 

Zostań stałym klientem warsztatu samochodowego AUTO GAZ Wiry z okolic Poznania. Skorzystaj z atrakcyjnych cen świadczonych przez nas usług. Pełen profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie pozwolą nam zająć się Twoim samochodem. Ty nie będziesz mieć żadnych obaw, gdyż oddasz swoje auto w dobre ręce. 

//