Marsz na Tak odwołany, Bieg na Tak przesunięty – kolejne zmiany w kalendarzu wydarzeń w mieście

Zaplanowany na 20 marca Marsz na Tak, czyli powitanie wiosny z ekstra chromosomem nie odbędzie się. Wydarzenie było okazją do integracji poznańskiej społeczności w wiosennym klimacie. Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa uczestników podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznego marszu. Nie oznacza to jednak rezygnacji ze wszystkich wydarzeń Stowarzyszena na Tak. Coroczna impreza biegowa, czyli Run of […]

Zaplanowany na 20 marca Marsz na Tak, czyli powitanie wiosny z ekstra chromosomem nie odbędzie się. Wydarzenie było okazją do integracji poznańskiej społeczności w wiosennym klimacie. Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa uczestników podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznego marszu.

Nie oznacza to jednak rezygnacji ze wszystkich wydarzeń Stowarzyszena na Tak. Coroczna impreza biegowa, czyli Run of Spirit – Bieg na Tak odbędzie się, ale w późniejszym terminie. Zamiast 23 maja, uczestnicy pobiegną jesienią – 3 października 2020 roku.

To dobra wiadomość dla wszystkich, dla których wydarzenie stało się stałym punktem wydarzeń w Poznaniu. W radosnej atmosferze co roku w biegu udział biorą udział zarówno dzieci jak i dorośli. Co ważne, wspólnie biegną osoby pełnosprawne i osoby z niepełnosprawnościami.