MR: lepiej zmienić termin wyjazdu niż odwołać wakacje; pomagamy w ten sposób branży

“Radzimy turystom patrzeć w kalendarz i cierpliwie obserwować sytuację. Lepiej zmienić termin wyjazdu, niż odwołać wakacje – pomagamy w ten sposób branży i wspieramy gospodarkę” – czytamy we wpisie wiceszefa MR, zamieszczonym na Twitterze resortu rozwoju. Akcję “Zmień termin nie odwołuj podróży – ocalmy turystykę” poparła m.in. Polska Organizacja Turystyczna, która zaapelowała w tej sprawie […]

“Radzimy turystom patrzeć w kalendarz i cierpliwie obserwować sytuację. Lepiej zmienić termin wyjazdu, niż odwołać wakacje – pomagamy w ten sposób branży i wspieramy gospodarkę” – czytamy we wpisie wiceszefa MR, zamieszczonym na Twitterze resortu rozwoju.

Akcję “Zmień termin nie odwołuj podróży – ocalmy turystykę” poparła m.in. Polska Organizacja Turystyczna, która zaapelowała w tej sprawie na Twitterze.

Branża turystyczna to oprócz m.in. transportowej, gastronomicznej, sektora rozrywki jedna z tych, która w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronowirusa znalazły się w najtrudniejszej sytuacji.