Bilet Otwarty do CK Zamek

CK Zamek dołączyło do akcji “Bilet Otwarty”, która pozwala na zakup voucherów, które można wykorzystać, gdy instytucje kultury znów zostaną otwarte dla zwiedzających. To forma wsparcia dla instytucji, dla których stan epidemii to trudny wyjątkowo czas.

Instytucje kultury “żyją” z kontaktu ze zwiedzającym – i to nie tylko ze względu na finansową stronę sytuacji, ale także na konieczność interakcji z odbiorcą. Nie da się bowiem prezentować sztuki i wydarzeń kulturalnych bez widzów, odbiorców i zwiedzających.

Wiele z nich zdcydowało się na zachowanie kontaktu w wersji online. Udostępniane są m.in. wirtualne wycieczki, fotografie i nagrania wystaw i ekspozycji czy prezentacje książek i opowieści.

Instytucje i miejsca kultury zmagaja się jednak także z innym problemem – finansowym. Wiele osób, w tym także m.in. prezydent Poznania, zachęca do wspierania lokalnych przedsiębiorców poprzez m.in. kupowanie voucherów, które można wykorzystać w przyszłości.

W przypadku miejsc kultury takim rozwiązaniem jest tzw. Bilet Otwarty. Do akcji przyłączają się kolejne podmioty, w tym m.in. CK Zamek.

To forma wsparcia finansowego, a także mentalnego – dowód na więź między Centrum a odbiorcą.

Bilet Otwarty do CK Zamek dostępny jest w dwóch wariantach:

Bilet Otwarty do Kina Pałacowego – 12 zł (bez dopłaty i bez zwrotów) z bonusem w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf,

Bilet Otwarty na wydarzenia CK ZAMEK – 20 zł (bez zwrotów, ale z opcją dopłaty do wartości nominalnej wybranego wydarzenia) z bonusem do każdego biletu w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf.

Akcja „Bilet Otwarty” jest realizowana wspólnie z serwisem bilety24.pl, gdzie można dokonać zakupu.