Kolejne remonty i kolejne utrudnienia w ruchu na terenie miasta

We wtorek rozpoczęły się kolejne prace remontowe na poznańskich ulicach, a dziś dołączy do nich kolejny remont. Inwestycje powodują utrudnienia w ruchu w kilku miejscach miasta.

Już wczoraj jadący ul. Karpia mogli zauważyć miejscowe wygrodzenia jezdni w rejonie posesji nr 26. Ma to związek z rozpoczętą budową przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Prace potrwają do 30 czerwca i będą prowadzone w rejonie posesji. Utrzymany będzie zarówno dojazd jak i dojście do niej.

Także we wtorek rozpoczęła się budowa linii kablowej na ulicach Gorajskiej, Wituchowskiej, Mrowińskiej, Przytocznej, Prusimskiej i Przytocznej (Ławica). Do 6 czerwca etapowo zwężane będą kolejne krótkie odcinki i fragmenty jezdni i chodników. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji. Ruch pieszych może być kierowany na druga strone ulicy.

Dzisiaj rozpocznie się kolejny etap budowy budynku biurowego przy ul. Zielonej. Miejscowo wygradzane będą fragmenty chodnika przy ul. J. Lewandowskiej i ul. Zielonej. Ruch pieszych będzie możliwy drugą stroną ulicy. Nie przewoduje się utrudnień w ruchu pojazdów. Utrudnienia mają potrwać do 8 maja.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.