Kolejny etap remontu nawierzchni na ul. Garbary

Prace, które rozpoczną się 27 kwietnia, będą prowadzone na lewym pasie na odcinku od skrzyżowania z ul. Wszystkich Świętych do ul. Długiej. Według założeń roboty mają potrwać 3 dni, czyli do 30 kwietnia. W tym czasie stara i zniszczona nawierzchnia zostanie zerwana, a następnie ułożona będzie nowa. Na czas prowadzonych robót do dyspozycji kierowców będzie prawy […]

Prace, które rozpoczną się 27 kwietnia, będą prowadzone na lewym pasie na odcinku od skrzyżowania z ul. Wszystkich Świętych do ul. Długiej.

Według założeń roboty mają potrwać 3 dni, czyli do 30 kwietnia. W tym czasie stara i zniszczona nawierzchnia zostanie zerwana, a następnie ułożona będzie nowa.

Na czas prowadzonych robót do dyspozycji kierowców będzie prawy pas ruchu. Kierowcy, którzy mają zaparkowane pojazdy w rejonie zaplanowanych prac proszeni są o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem.

Jak informuje ZDM Poznań, rozpoczęło się już malowanie oznakowania poziomego na wcześniej wyremontowanych odcinkach ul. Garbary.