Showroom Volvo w Starym Browarze

Firma Karlik, która od ponad 18 lat reprezentuje markę Volvo w Wielkopolsce oraz woj. lubuskim 11 maja 2020 roku zagościła na stałe w przestrzeniach Starego Browaru, gdzie w showroomie o powierzchni ponad 230 metrów² prezentuje na ekspozycji 4 modele szwedzkiej marki.

Od lat uczestniczymy w artystycznym i biznesowym życiu Starego Browaru. Trzy lata temu nasza obecność tutaj trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Odwiedzający nas Goście będą mogli się przekonać, że samochody Volvo są nie tylko bezpieczne, ale też piękne. W showroomie prezentujemy trzy SUV-y: największe Volvo XC90, najpopularniejszy samochód segmentu premium w Polsce – Volvo XC60 oraz Car Of The Year 2018 czyli Volvo XC40, a także najmłodsze w naszej rodzinie Volvo S60 – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Firmie Karlik.

Dodatkową atrakcją i jednocześnie uzupełnieniem oferty samochodowej jest prezentacja sezonowych akcesoriów z kolekcji Volvo Lifestyle oraz ekspozycja pARTs – artystycznej biżuterii wykonanej ze zużytych części samochodów Volvo, która powstaje we współpracy Joanny Karlik-Knocińskiej z Anną Orską.

Stary Browar to żywe centrum miasta. Miejsce interesujących spotkań, obcowania z kulturą i sztuką, licznych pokazów i wydarzeń. Skandynawskie dziedzictwo marki Volvo to z kolei kopalnia bardzo inspirujących historii, którymi chętnie będziemy się dzielić. Odkryjemy dla Gości Starego Browaru filozofię Lagom, rytuał Fika czy słowo Omtanke. Szykujemy także kilka niespodzianek – mówi Grzegorz Urbański, PR&Communication Manager w Firmie Karlik.

Showroom Volvo znajduje się w Pasażu, na poziomie 0.