Można wypożyczać kajaki w wypożyczalni na Szelągu

Można już wypożyczać kajaki z wypożyczalni na poznańskim Szelągu. Przy ładnej wiosennej pogodzie, taka forma relaksu i aktywnego spędzenia czasu może być ciekawym sposobem na umilenie sobie weekendu czy dnia w ciągu tygodnia. Fukcjonowanie punktu odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Kajaki na Warcie to sposób na kontakt z naturą i aktywną formę rekreacji bez obaw o utrzymanie dystansu społecznego. Zwiedzanie poznańskich terenów nadwarciańskich z perspektywy wody jest ciekawą atrakcją zarówno dla mieszkańców Poznania jak i przyjezdnych.

Zgodnie z przepisami wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej w kraju, na razie z jednego sprzętu wodnego można korzystać maksymalnie w dwie osoby.

W wypożyczalni na Szelągu dostępne są kajaki zarówno jedno- jak i dwuosobowe. Właściciele zapewniają, że cały sprzęt, w tym także m.in. wiosła i kapoki są regularnie odkażane zgodnie z zaleceniami sanepidu.

wypożyczalnia jest czynna w godzinach 12:00-20:00. Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 577 331 023.