Kolejna akcja rozdawania maseczek osobom bezdomnnym

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce kontrolowane są miejsca przebywania bezdomnych. Osoby te są informowane o zagrożeniu, objawach i możliwościach uzyskania pomocy oraz postępowaniu w przypadku zauważenia u siebie niepokojących objawów. Jednocześnie jest także przeprowadzany ogólny wywiad na temat stanu zdrowia osób koczujących w różnych miejscach w mieście. Po raz drugi przeprowadzono również akcję […]

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce kontrolowane są miejsca przebywania bezdomnych. Osoby te są informowane o zagrożeniu, objawach i możliwościach uzyskania pomocy oraz postępowaniu w przypadku zauważenia u siebie niepokojących objawów.

Jednocześnie jest także przeprowadzany ogólny wywiad na temat stanu zdrowia osób koczujących w różnych miejscach w mieście.

Po raz drugi przeprowadzono również akcję rozdawania maseczek ochronnych. Łącznie, z inicjatywy strażników Referatu Nowe Miasto, bezdomni otrzymali 500 maseczek.

W trakcie każdej wizytacji funkcjonariusze docierają do ok. 92 miejsc, w których przebywają bezdomni. Towarzyszą im pracownicy MOPR.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.