Promocje na kortach tenisowych w Oddziale Rataje POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zachęcają do skorzystania z promocyjnych cen, jakie wprowadzono na kortach tenisowych Oddziału Rataje. Promocja będzie obowiązywała przez całe wakacje, aż do końca września.

Choć podstawowy cennik pozostaje bez zmian, to w wybrane dni i godziny wprowadzone zostały atrakcyjne oferty promocyjne.

W dni robocze, w godzinach 12:00-15:00, a także w soboty, w godzinach 15:00-21:00 i przez cały dzień w niedzielę obowiązują promocyjne ceny, które są o ok. 5-10 złotych niższe od tych standardowych.

Nowy cennik obowiązuje od 1 czerwca do 30 września, co oznacza, że niemal przez cały sezon letni będzie można korzystać z kortów taniej niż zwykle.

Poza tym, przez cały czas dostępne są również pozostałe promocje, które obejmują m.in.:

– rabat 20% na rezerwacje długoterminowe
– rabat 25% na rezerwacje jednorazowe od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 dla posiadaczy Karty Seniora
– rabat 20% na rezerwacje jednorazowe dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej

Co ważne jednak, promocje nie łączą się.

Jednocześnie, w związku z epidemią koronawirusa w Polsce, rezerwacje zostają skrócone o 5 minut, by umożliwić wymianę graczy na korcie bez ryzyka mijania się. Gracze mogą wejść na kort dopiero, gdy poprzednicy z niego zejdą. Do odwołania nie ma także możliwości wypożyczenia rakiet i zakładania naciągu. Wyłączone z użytkowania są szatnie i natryski.