Dziś kolejne bezpłatne zajęcia jogi w Parku Starego Browaru

Bezpłatne zajęcia jogi w Parku Starego Browaru to już wakacyjna tradycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców w różnym wieku. Choć przeważają panie, nie brakuje także mężczyzn. Co ważne, w treningach można uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania. Ćwiczenia są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i osób, które z jogą znają się bardzo […]

Bezpłatne zajęcia jogi w Parku Starego Browaru to już wakacyjna tradycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców w różnym wieku. Choć przeważają panie, nie brakuje także mężczyzn. Co ważne, w treningach można uczestniczyć bez względu na poziom zaawansowania. Ćwiczenia są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i osób, które z jogą znają się bardzo dobrze. Całość prowadzona jest przez instruktorki i instruktorzy z klubu fitness Harder.

Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu i na terenie pozwalającym na zachowanie odpowiedniej odległości między uczestnikami, dzięki czemu  zachowany jest reżim sanitarny. Uczestnicy są proszeni o założenie wygodnego, nieograniczającego ruchów stroju oraz przyniesienie własnych mat do ćwiczeń.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00. W przypadku złej pogody mogą zostać odwołane.