“Miejska Dżungla”, czyli Targi Mody Polskiej i Designu TUTU

Najnowsze trendy, oryginalne pomysły, moda, roślinność i design – tak w skrócie można określić to, co w piątek i sobotę będzie działo się w Starym Browarze. Powracają Targi TUTU, czyli targi mody polskiej i designu, tym razem pod hasłem Miejska Dżungla.

Targi TUTU regularnie odbywające się na terenie Starego Browaru to okazja dla polskich projektantów do prezentacji siebie, swojej marki i produktów, a dla klientów do znalezienia wyjątkowych, często unikatowych wyrobów, dodatków czy garderoby, jednocześnie wspierając rodzime marki. W większości przypadków to także okazja, by osobiście porozmawiać z twórcami kolekcji.

Marki skupione wokół TUTU to dojrzałe modowe projekty o artystycznym charakterze i funkcjonalnej formie.

Tym razem wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem Miejska Dżungla. Zaprezentowane zostaną ubrania, dodatki, biżuteria, a także… roślinność i meble. Przyroda urozaica codzienność i pomaga w relaksie, dlatego warto o nią zadbać także w domu.

Przez dwa dni – w piątek i sobotę, czyli 3 i 4 lipca, na poziomie 0 w Atrium Staego Browaru, prezentować się będą marki: Synthetic, A Little Glamour – Glamstyle prestiżowe obuwie dla kobiet, Odzieżowe Pole, CZAJKOWSKI, Magda Hasiak, angaretchka, Dziuki, Bucle, Pracownia FiO,  Tytanowa Republika Marta Zandecka, MOMA JEWELLERY, Nowy model, Zarośla, Strączkowscy Centrum Ogrodnicze Luboń oraz Siłą Rzeczy.