Nie trzeba stać w kolejkach – bilety na pływalnie letnie dostępne także online

Można już kupować bilety wstępu na pływalnie letnie w Poznaniu poprzez transakcję online. Dzięki temu nie trzeba będzie stać w kolejkach do kas.

Niemal każdego roku w czasie sezonu pływalni letnich w Poznaniu, szczególnie w dniach z bardzo letnią pogodą przed kasami przy wejściu na obiekty tworzyły się kolejki. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji postanowiły rozwiązać problem poprzez umożliwienie zakupu biletu online. To opcja nie tylko szybsza, ale także przy obecnej sytuacji epidemiologicznej bezpieczniejsza.

Zakupu można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym jest zakup poprzez stronę internetową POSiR, gdzie po wybraniu opjci “kup bilet” należy wybrać interesujący nas obiekt. Co ważne, bilet można wykorzystać w dowolnym terminie.

Drugą z opcji jest zakup poprzez stronę należącą do Grupy MTP, czyli ToBilet. Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników.

W poprzednich sezonach w najbardziej upalne dni przed naszymi pływalniami ustawiały się spore kolejki. Teraz dajemy możliwość wejścia na obiekt od razu

Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji

Wkrótce podobne rozwiązania mają objąć także kolejne obiekty POSiR.