“American Honey” w kinie plenerowym już dziś!

Już dziś kolejne spotkanie w ramach plenerowego kina letniego w Parku Starego Browaru. Tym razem widzowie mogą uczestniczyć w seansie filmu „American Honey”. Nie zabraknie tematu miłości, przyjaźni i dobrej muzyki.

To już kolejne lato w czasie którego Stary Browar zaprasza do swojego Parku na kinowe przeżycia. W ramach cyklu kina plenerowego, widzowie mogą bezpłatnie, w ciekawej scenerii wśród zieleni i wyjątkowej architektury oglądać na dużym ekranie filmowe hity.

W tym roku przy tworzeniu repertuaru na kolejne tygodnie organizatorzy inspirowali się tegorocznym partnerem wydarzenia, czyli Whiskey in The Jar. Wybrane tytuły zapewniają widzom dawkę buntu, tęsknoty za wolnością, młodzieńczych przygód, rockowej muzyki, „amerykańskiego snu”, podróży i super samochodów. W roku, w którym wiele osób musiało zmienić swoje plany podróżnicze, organizatorzy postanowili w choć małym stopniu nawiązać także do motywu podróży i ucieczki od codzienności.

Już dziś wieczorem kolejny seans. Tym razem na dużym ekranie zostanie wyświetlony film „American Honey”. To opowieść o szalonej miłości, przyjaźni i podróży przez USA z dobrą muzyką w tle. Reżyserką jest nominowana do Oscara, wielokrotnie nagradzana na festiwalu w Cannes Andrea Arnold.

Początek seansu o godzinie 21:00. W przypadku złej pogody seans zostanie przeniesiony na Szachownicę w Pasażu Starego Browaru.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, uczestnicy proszeni są o dezynfekcję rąk w strefie kinowej, zasłanianie ust i nosa do czasu zajęcia swojego miejsca oraz po zakończeniu seansu, zachowanie 2-metrowego odstępu między pozostałymi uczestnikami, a także ograniczenie do minimum przemieszczania się w strefie kinowej i pozostanie na swoim miejscu w czasie seansu.