Ostatnie godziny na zamówienie usługi bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego

To już ostatnie godziny, by zgłosić chęć skorzystania z bezpłatnej usługi transportu do lokali wyborczych. Skierowana jest do osób niepełnosprawnych i seniorów powyżej 70. roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, do godizny 15:00.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. W Poznaniu 132 lokale wyborcze, czyli nieco ponad 50% wszystkich będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoby, które mają problem z dostaniem się do lokalu, mogą skorzystać z bezpłatnej usługi transportu oferowanej wyborcom powyżej 70. roku życia oraz niepełnosprawnych.

Aby z niej skorzystać, należy zadzwonić na miejską infolinię Poznań Kontakt pod numer tel: 61 646 33 44). Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 10 lipca do godziny 15:00.

W czasie rozmowy z pracownikiem infolinii konieczne będzie odpowiedzenie na kilka pytań, co pozwoli na ustalenie odpowiedniego środka transportu, trasy i godziny wykonania zlecenia. Liczba pojazdów będzie dostosowana do zainteresowania wyborców.

W razie konieczności, możliwe jest udostępnienie transportu razem z opiekunem wyborcy lub członkiem jego rodziny. Usługa będzie realizowana w godzinach głosowania, czyli od 7:00 do 21:00 (ostatni transport można zamówić na godz. 20:00).

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.