Kolejna osoba posłużyła się kartą osoby zmarłej. Policja szuka mężczyzny

Dochodzenie prowadzone jest w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jak ustalili policjanci, sprawca wprowadził w błąd pracownika banku co do tożsamości osoby dokonującej operacji bankowych. Jak ustalono, podejrzany posłużył się kartą należącą do osoby zmarłej w celu wypłaty 500 złotych z bankomatu na Placu Wolności w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek […]

Dochodzenie prowadzone jest w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jak ustalili policjanci, sprawca wprowadził w błąd pracownika banku co do tożsamości osoby dokonującej operacji bankowych. Jak ustalono, podejrzany posłużył się kartą należącą do osoby zmarłej w celu wypłaty 500 złotych z bankomatu na Placu Wolności w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który zdaniem policji może mieć związek ze zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają osobę na zdjęciach lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto osobiście przy al. Marcinkowskiego 32 w Poznaniu lub pod numerem telefonu 61 84 124 11 bądź 112.