Arystokrata, pracownik sztuki i złodziej w jednym, czyli akcja i śmiech w kinie plenerowym w ramach Lata w Parku

Duży ekran, hit kinowy, natura wokół i niebo nad głową – to wszystko po raz kolejny czeka na tych, którzy zdecydują się na uczestnictwo w kolejnym seansie w ramach cyklu kina plenerowego organizowanego w Parku Starego Browaru. Dzisiejszy repertuar zapewni śmiech i akcję.

To już kolejna odsłona kina plenerowego w Parku Starego Browaru. Widzowie mogą oglądać filmowe klasyki na dużym ekranie. Seanse odbywają się przez całe wakacje letnie w każdą środę, o godzinie 21:00.

W tym tygodniu organizatorzy zapraszają do wspólnego oglądania komedii z 2015 roku „Bezwstydny Mortdecai” w reżyserii Davida Koeppa. To historia brytyjskiego arystokraty, który jest pracownikiem galerii sztuki i… złodziejem. Jego celem jest kradzież obrazu skrywającego cenne informacje. Czy mu się to uda?

Początek seansu o godzinie 21:00 w Parku Starego Browaru.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, widzowie proszeni są o zakrywanie nosa i ust w strefie kinowej do czasu zajęcia swojego miejsca oraz podczas opuszczania strefy po seansie. W czasie wyświetlania filmu należy ograniczyć opuszczanie swojego miejsca. Należy także zachować 2-metrowy dystans między uczestnikami wydarzenia.