Artistique Orchid Hair Rebuild – Wegańska regeneracja i pielęgnacja włosów!

Otóż Artistique Netherlands jest holenderską, rodzinną marką stworzoną przez fryzjerów dla fryzjerów! Najwyższa jakość produktów oraz ich efektywność i troska o dobrą kondycje włosów stanowią dla nas najwyższy priorytet. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem receptur z dbałością o środowisko i poszanowaniem życia zwierząt. Uwzględniając w główniej mierze wymienione czynniki, przez ostatni rok bardzo intensywnej pracy powstawała nowa linia, która naszym zdaniem zrewolucjonizuje niebawem Wasze salony fryzjerskie.

 Artistique Orchid Hair Rebuild (zabieg)
– Na czym polega oraz jakie płyną z niego korzyści?

To nowa, całkowicie wegańska linia do regeneracji włosów, zawierająca unikalny i przebadany naukowo ekstrakt z orchidei. Seria tworzy szeroki wachlarz kosmetyków do kompleksowej odnowy włosów w salonie fryzjerskim. Jej sekretem jest Orchid Complex – zmodyfikowany hydrolizat białkowy na bazie roślin posiadający tę samą strukturę molekularną co białko keratyny w ludzkich włosach. Najważniejszymi składnikami Complexu jest ekstrakt z orchidei oraz Keravis™.

Zabieg stanowi rozwiązanie dla klientów w przypadku: pozbawionych blasku, matowych włosów, niezadowalających efektów koloryzacji oraz włosów, które szybko tracą swoją sprężystość i objętość.

Orchid Hair Rebuild został stworzony w celu spersonalizowanego zrównoważenia składników stanowiących budulec wewnątrz struktury włosa.

Polega w jego pierwszym etapie na dokładnym, dogłębnym oczyszczeniu włosów z nagromadzonych wewnątrz włosa składników, będących pozostałościami po zabiegach chemicznych oraz usunięciu wszelkich składników, które na zewnątrz “oblepiały” jego strukturę, np. silikonów, zanieczyszczeń itp.

Kolejny krok to wyznaczenie indywidualnej kuracji dostosowanej do rodzaju włosów, którą ustala się na podstawie “testu rozciągliwości włosa”. Celem testu jest ustalenie jakich dokładnie składników brakuje włosom, a kolejno uzupełnienie ich w odpowiednim stężeniu.

Krótki film przedstawiający poszczególne etapy zabiegu dostępny jest na naszym kanale Youtube. Niezaprzeczalnie wręcz “namacalnymi” skutkami zabiegu są włosy obdarzone niezwykłą lekkością, elastycznością oraz wyjątkowo gładką strukturą, stają się delikatne i miękkie w dotyku.

Artistique Orchid Hair Care (personalizacja podczas pielęgnacji!)

Orchid Natural Haircare to z kolei szereg serii produktów do pielęgnacji włosów w zaciszu domowym dla każdego z nas.  Każda z serii zawiera: szampon, odżywkę ze spłukiwaniem oraz bez, hydrator-nawilżacz, maskę, serum lub olejek. Kosmetyki przeznaczone są dla włosów: normalnych, suchych, cienkich, farbowanych, kręconych, a także dla problematycznej skóry głowy oraz tych po zabiegach keratynowego prostowania włosów.

Podstawą każdej z serii jest wyjątkowy Orchid Complex. Produkty można ze sobą krzyżować w ramach wszystkich serii, np. do pielęgnacji cienkich, farbowanych włosów można użyć szamponu oraz nawilżacza z serii Orchid Fine Hair, maski z serii Orchid Color, a serum na końcówki pochodzące z serii Orchid Repair.  Produkty doskonale się nawzajem uzupełniają, jak wspomnieliśmy personalizacja potrzeb jest naszym celem! Jesteśmy przekonani, że produkty staną się Waszymi ulubionymi kosmetykami podczas codziennej pielęgnacji włosów.

Poniżej znajdziecie Państwo kilka słów o każdej z serii Orchid Haircare:

Orchid Repair – Seria gwarantuje natychmiastową regeneracje zniszczonych włosów, przekształcając je z suchych na pełne życia, z matowych na błyszczące, a nieposkromionych na gładkie i lejące.

Orchid Color – Farbowane włosy są szczególnie wrażliwe. Pigmenty płowieją, matowieją lub odbarwiają się pod wpływem działania słońca. Linia chroni włosy od wewnątrz. Specjalny roślinny filtr zabezpiecza włosy przed działaniem promieni UV, a ekstrakt ze słonecznika dodatkowo posiada działanie antyoksydacyjne. Rezultat? Wspaniały blask i świetlistość koloru, który trwa.

Orchid Curl – Loki i fale zyskują niebywałą lekkość , elastyczność i połysk. Kosmetyki przeznaczone są dla włosów: falowanych, puszących się oraz po trwałej ondulacji. Seria nawilża, redefiniuje fryzurę nadając jej nowy wymiar i niezwykłą objętość.

Orchid Balnace – Normalne włosy są raczej wyjątkiem niż regułą i zasługują co najmniej na tyle samo troski i uwagi, ile każdy inny typ włosów. Dzięki niej normalne i suche zachowują swoją elastyczność, blask i lekkość. Łagodna pielęgnacja z dodatkiem jeżówki pozostawia włosy długotrwale zdrowe i jedwabiście miękkie.

Orchid Fine Hair – Delikatne, cienkie włosy to wyzwanie dla każdej osoby. Specjalnie opracowana receptura z dodatkiem bambusa wzmacnia jeod nasady, aż po końce. Nawet cienkie włosy bez życia zyskują bujną i lekką jak piórko, namacalną objętość. 

Orchid Specials  – Niekiedy włosy potrzebują specjalistycznej pielęgnacji. Na przykład jeśli skóra głowy jest wrażliwa, przetłuszcza się, lub w przypadku łupieżu albo alergii. Elementy serii zapewniają łagodne oczyszczanie i naprawiają włosy od wewnątrz, a dodatkowo dzięki składnikom aktywnym, które odżywiają, łagodzą i/lub naprawiają skórę głowy. Rezultat? Silne, zadbane włosy i zdrowa skóra głowy.

Jako marka z ugruntowaną pozycją możemy zagwarantować, że zdrowy wygląd i naturalność to trend, który nigdy nie straci na swej aktualności. 

Zatem Kliencie zapytaj o zabieg w swoim ulubionym salonie!

Stylisto! Sprawdź aktualne szkolenia fryzjerskie z zakresu Artistique Orchid Haur Rebuild!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji na temat marki Artistique znajdziesz: na naszej stronie https://artistique.pl,

A także: Facebooku, Instagramie, Twitterze, lub  Youtube.

Oficjalny partner marki:
PH Progress Września
https://ph-progress.pl/