Muzyczni introwertycy na festiwalowej scenie, czyli Heavy Trip w kinie plenerowym w Parku Starego Browaru

Juz dziś ostatnia w tym roku odsłona kina plenerowego w ramach cyklu Lato w Parku Starego Browaru. Tym razem na dużym ekranie zostanie wyświetlona produkcja z 2018 roku „Heavy Trip”.

Organizatorzy tegorocznego cyklu kina plenerowego w Parku Starego Browaru tworząc repertuar chcieli nawiązać do tego, czego w tym roku wielu brakuje, czyli… podróży. W dobie pandemii i przy obowiązujących obostrzeniach, zdecydowana większość osób musiała zrezygnować z tegorocznych planów turystycznych, dlatego filmy wyświetlane w ramach kina plenerowego zabiorą ich w różnie rozumianą podróż.

Nie brakuje także powiązań z tegorocznym partnerem cyklu, czyli Whiskey in The Jar. To z kolei gwarantuje dobrą muzykę i niejednokrotnie rockową atmosferę.

Ostatnim z filmów wyświetlonych w tym roku będzie „Heavy Trip” z 2018 roku (reż. Jusso Laatio i Jukka Vidgren). By zakończyć wakacje w dobrym humorze, organizatorzy postawili na komedię. To opowieść o zespole istniejącym i grającym ze sobą 12 lat, który… nigdy nie wystąpił przed publicznością. Pewnego dnia muzycy otrzymują zaproszenie na wielki festiwal metalowy w Norwegii. Jak z tą ogromną szansą, ale jednocześnie wyzwaniem poradzi sobie czwórka introwertyków bez doświadczenia scenicznego?

Początek seansu o godzinie 21:00 w Parku Starego Browaru. W przypadku złych warunków atmosferycznych, wydarzenie zostanie przeniesione na Szachownicę w Pasażu. Wstęp jest bezpłatny, jednak uczestnicy muszą pamiętać o zasadach reżimu sanitarnego związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym.