Na MTP trwają targi Hobby

Rasid i Naira to para wielbłądów odzyskanych z czeskiego cyrku, skunks Tuptuś i lama Ludwik również nie miały lekkiego życia. Teraz są podopiecznymi stowarzyszenia Benek, które ratuje zwierzęta z cyrków i ogrodów zoologicznych. Spotkać je można podczas targów Animal Fest, które w ten weekend obywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach można podziwiać różne gatunki zwierząt, ale także kupić coś dla swojego pupila. Na stoiskach sprzedawane są karmy, smycze, posłanka, zabawki, ubranka dla psów. Spragnieni wiedzy mogą posłuchać o komunikacji z psem albo jak się przygotować do adopcji psa lub kota.

 

Na tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas ze swoimi psami, czekają pokazy psich sportów. Podziwiając czworonożnych zawodników flyballu i frisbee łatwo zarazić się pasją do tych aktywności.

 

Pasje – już nie związane ze zwierzętami – można rozwijać na targach HOBBY. Tu podziwiać można misternie wykonane modele kolejek czy fantastyczne miniaturowe miasta i zamki z klocków LEGO. Fani gier planszowych mają do dyspozycji wiele planszówek do przetestowania. Miłośnicy do-it-yourself mogą nauczyć się szyć lub szydełkować.

 

Targi HOBBY i Animal Fest przekonują, że rozrywka offline ma się dobrze. Warto się o tym przekonać – imprezy trwają dziś do godz. 18:00, a jutro w godz.  10:00-18:00. Bilety można nabyć na stronie www.ToBilet.pl.

 

Targom towarzyszy wystawa Dinozaury w trójwymiarze, która pozwala wejść do świata tych prehistorycznych gadów i sporo się o nich dowiedzieć.