Targi Polskiej Mody i Deisgnu TUTU Polscy Projektanci od piątku w Starym Browarze

To już kolejne spotkanie modowe w ramach targów TUTU Polscy Projektanci. Poznański butik po raz kolejny zaprosi chętnych na spotkanie z modą i jej twórcami. Wszystko to przy wsparciu polskich zdolnych projektantów. Targi polskiej mody i designu to miejsce dla osób, które lubią oryginalność i przedmioty “z charakterem”. To propozycja dla tych lubiących wspomnienia, skojarzenia, […]

To już kolejne spotkanie modowe w ramach targów TUTU Polscy Projektanci. Poznański butik po raz kolejny zaprosi chętnych na spotkanie z modą i jej twórcami. Wszystko to przy wsparciu polskich zdolnych projektantów.

Targi polskiej mody i designu to miejsce dla osób, które lubią oryginalność i przedmioty “z charakterem”. To propozycja dla tych lubiących wspomnienia, skojarzenia, a jednocześnie trendy i wyróżnianie się w tłumie.

Wystawcy zaprezentują swoje jesienne kolecje autorskich ubrań, biżuterii i dodatków.

Pojawią się polskie niezależne marki, które w swoich projektach dbają również o środowisko naturalne, wierząc w zrównoważony rozwój. Nie zabraknie ciekawych detali, unikalnych ubrań i dodatków, a także projektów wyrazistych i wyjątkowych.

Targi rozpoczną się w piątek i potrwają do soboty (25 i 26 września) w Pasażu Starego Browaru.

Wystawcy:

TUTU Polscy Projektanci
Risk Made in Warsaw  
Lidia Kalita  
Aggi   
Annomalia  
Kopi
Zielnik
La Dame
Synthetic  
Edyta Jermacz  
Odzieżowe pole
Czajkowski  
Eloe  
Siłą Rzeczy  
Dziuki   
Moma  
My Annie   
On You  Fio   
Bucle  
Sekret Ślimaka