Caravans Salon Poland większe niż rok temu. Będzie więcej wystawców, atrakcji i kamperów

W czasie pandemii wiele osób szukało sposobu na odizolowanie się od innych przy jednoczesnej możliwości podróżowania i nocowania w bezpiecznych i wygodnych warunkach. Dzięki temu, idea podróżowania kamperem powróciła do łask i świadomości Polaków. Podczas rozpoczynających się jutro targów swoją ofertę zaprezentuje około 50 marek, a powierzchnia wystawiennicza będzie prawie dwukrotnie większa niż w ubiegłym […]

W czasie pandemii wiele osób szukało sposobu na odizolowanie się od innych przy jednoczesnej możliwości podróżowania i nocowania w bezpiecznych i wygodnych warunkach. Dzięki temu, idea podróżowania kamperem powróciła do łask i świadomości Polaków.

Podczas rozpoczynających się jutro targów swoją ofertę zaprezentuje około 50 marek, a powierzchnia wystawiennicza będzie prawie dwukrotnie większa niż w ubiegłym roku. To największa tego typu impreza targowa w Europie. Zaprezentują się najbardziej znani dystrybutorzy i dealerzy kamperów i przyczep.

Zaplanowano aż 16 premier i prezentacja kilkudziesięciu nowości na 2021 rok.

Podczas wydarzenia odbędzie się również XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który przyjedzie ponad 150 ekip z całej Polski.

Po raz pierwszy powstanie Strefa Retro, w której prezentowanych będzie kilkanaście unikatowych zabytkowych pojazdów.

Nie zabraknie opowieści o kamperowych podróżach, spotkań autorskich oraz rozmów z blogerami i podróżnikami.

W sobotę odbędą się Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów pod znakiem bezpiecznej i ostrożnej jazdy.

Targi Caravans Salon Poland rozpoczną się w piątek, 2 października i potrwają do niedzieli 4 października. Odbywać się będą na terenie pawilonów 3 i 3A.

Godziny otwarcia: piątek 12:00-18:000 sobota 10:00-17:00, niedziela 10:00-16:00. Bilety dostępne są online.