Przebudowa Rynku Łazarskiego i prace wodociągowe – w poniedziałek zmiany w organizacji ruchu

W poniedziałek rozpoczną się kolejne utrudnienia w rejonie przebudowywanego Rynku Łazarskiego. Potrwają one do końca listopada.

Zmiany wynikają z prac związanych z włączeniem nowego wodociągu w istniejący w ul. Niegolewskich oraz budową przyłączy wodno-kanalizacyjnych do budynków położonych przy ul. Rynek Łazarski 1-6. 

W poniedziałek, 26 października, od godziny 13, do piątku, 30 listopada, zmieni się organizacja ruch.

Ulica Niegolewskich na odcinku od ul. Głogowskiej do rynku będzie bez możliwości dalszego przejazdu w kierunku ul. Małeckiego. Wjazd i wyjazd będzie się odbywał bezpośrednio w ul. Głogowską. W przypadku budynków 1-3 przy ul. Rynek Łazarski, wjazd i wyjazd będzie zorganizowany od ul. Głogowskiej z zawrotką na wysokości budynku nr 1.

Z kolei wjazd i wyjazd dla nieruchomości pomiędzy ulicami Małeckiego i Niegolewskich (ul. Rynek Łazarski 4-6) będzie możliwy tylko od ul. Małeckiego i sukcesywnie skracany wraz z budową przyłączy do budynków. 

Kierowcy proszeni są o przeparkowanie samochodów zaparkowanych wzdłuż budynków na ul. Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 5 i 6 oraz wzdłuż ul. Niegolewskich na odcinku od ul. Głogowskiej o rynku. 

Utrudnienia potrwają od 26 października do 30 listopada.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.