Kolejny etap prac na ul. Krzywoustego – zmiany w organizacji ruchu

W poniedziałek, 2 listopada, rozpocznie się kolejny etap remontu nawierzchni na ul. Krzywoustego, na nitce wylotowej z miasta. Prace prowadzone są w rejonie Giant i Kinepolis.

Jak informuje ZZDM, remontowana będzie nawierzchnia w rejonie wjazdu i wyjazdu z parkingu centrum Giant/Kinepolis. Oznacza to, że od poniedziałku nie będzie możliwości wyjazdu z ulic i parkingów przy wspomnianych budynkach w kierunku autostrady A2 i Kórnika.

Objazd wyznaczono przejazdem pod ul. Krzywoustego do ul. Klenowskiej, następnie Szwedzką do ronda Honorowych Dawców Krwi i znów Szwedzką (w przeciwnym kierunku) do ul. Krzywoustego.

Na samej ul. Krzywoustego na kierowców czekać będą wygrodzenia jezdni na długości kilkuset metrów od okolic przejazdu pod wiaduktem na ul. Szwedzkiej.

Zmiany mają obowiązywać do drugiego tygodnia listopada, jednak dokładny termin zakończenia prac na tym etapie będzie zależny od warunków pogodowych.

Kolejne prace na części wyjazdowej planujemy przeprowadzić w przyszłym roku (dokładny zakres będzie można określić po uchwaleniu budżetu).