Nie wiesz , jak jeździ hybryda Renault ?

Właśnie jest możliwość się o tym przekonać . Koncern Renault wprowadził do sprzedaży hybrydy w trzech najważniejszych modelach : Clio, Megane oraz Captur.

Nowe CLIO E-TECH Hybrid: nowy standard hybrydy

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym

Renault Clio E-TECH nadal stylowe i uwodzicielskie dostarcza niespotykanych wrażeń z prowadzenia wersji elektrycznej. Łączy w sobie silniki : elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-Mode. Rozruch następuje każdorazowo za pomocą silnika elektrycznego.
Nowy model może poruszać się po mieście w trybie w pełni elektrycznym przez 80% czasu jazdy oraz gwarantować przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego.

Oszczędność w mieście i na autostradzie

Przesiadając się do hybrydy, można oszczędzić na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym.

Nowe wrażenia z jazdy

Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym zapewni przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Kierowca ma do dyspozycji MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy w jednym z trybów : MY SENSE, ECO lub SPORT.

CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid: Hybryda z możliwością ładowania, bez kompromisów!

Wyjątkowa przyjemność z jazdy

Reaktywność samochodu elektrycznego w samochodzie hybrydowym? Taki właśnie będzie Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in. Captur E-TECH Plug -in cicho ruszy z miejsca  i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny, zapewniając nadzwyczajny komfort.

Pokonywanie tras

Ładowanie akumulatora nigdy nie było tak proste. W domu czy w mieście korzystając z terminala Wallbox można naładować akumulator nawet w 3 godziny! Captur E-Tech pokonuje miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym lub do 50 km w trybie mieszanym.

Nowe technologie

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in dysponuje technologią inspirowaną doświadczeniami Renault z pojazdami elektrycznymi w Formule 1.

Cyfrowy wyświetlacz zegarów o przekątnej 10,25 ‘’ dostarcza niezbędnych informacji : naładowanie akumulatora trakcyjnego, zasięg w trybie EV (plug-in), tryby napędu, przepływy energii. Na konsoli centralnej znajdziemy również Przycisk EV  do wymuszania jazdy na elektryku.

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid – hybryda z możliwością ładowania

Wszechstronne kombi

Nowym MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid  osiąga  zasięg w trybie elektrycznym sięgającym do 65 km w środowisku miejskim lub 50 km w cyklu mieszanym .

Wrażenia podczas jazdy

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy gwarantują niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Do wyboru kierującego pozostaje jeden z trzech trybów jazdy : w 100 % elektryczny tryb Pure, lub tradycyjne Multi Sense lub Sport.

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, rozruch następuje zawsze w trybie elektrycznym. W stosunku do modelu spalinowego  charakteryzuje się obniżonym o 70 % poziomem zużycia paliwa i emisji CO 2. Poprzez odzyskiwanie energii podczas fazy zwalniania i hamowania doładowuje się podczas jazdy. Dzięki aplikacji MY RENAULT można zdalnie sterować ładowaniem akumulatora.

We wszystkich modelach na nadwoziu i w kabinie znajdziemy oczywiście sporo stylistycznych akcentów, które mają podkreślać, że auto jest hybrydowe.

Każdy kto jeździł już jakąkolwiek inną nowoczesną hybrydą, za kierownicą nowych Renault odnajdzie się błyskawicznie.

Zapraszamy na jazdy próbne do naszych salonów .

Poznań, ul. Kazimierza Wielkiego 1 ,

tel: 512 295 955

Poznań , ul. Dąbrowskiego 449

tel: 511 071 470

www.autocompol.pl

https://www.facebook.com/AutoCompol/

https://www.instagram.com/autocompol/