Czy dziś spadnie śnieg?

Niedziela upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. W pasie województw wschodnich wystąpią opady śniegu, przechodzące w deszcz ze śniegiem, a na zachodzie w sam deszcz. Na drogach będzie ślisko. W górach spadnie śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

W poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Podlasiu i Mazurach dosypie śniegu. Termometry pokażą od -2 st. C na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Przed nami pochmurny wtorek, na zachodzie popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.

Na środę synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W czwartek wystąpi zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą od -1 st. C na Podlasiu do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.