Zuchwałe kradzieże uchwycone przez kamery monitoringu miejskiego

W środę, około godziny 23:00 operator monitoringu miejskiego zauważył, jak na ul. Dworcowej dwóch młodych mężczyzn okrada inną osobę, która – prawdopodobnie nietrzeźwa – siedziała na murku. Sprawa natychmiast została zgłoszona policji, która wysłała na miejsce patrol funkcjonariuszy z KP Wilda. Już chwilę później, na podstawie rysopisu przekazanego przez operatora, podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni […]

W środę, około godziny 23:00 operator monitoringu miejskiego zauważył, jak na ul. Dworcowej dwóch młodych mężczyzn okrada inną osobę, która – prawdopodobnie nietrzeźwa – siedziała na murku.

Sprawa natychmiast została zgłoszona policji, która wysłała na miejsce patrol funkcjonariuszy z KP Wilda. Już chwilę później, na podstawie rysopisu przekazanego przez operatora, podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu.

Kilka dni wcześniej, także dzięki czujnej obserwacji operatora udało się zatrzymać dwóch mężczyzn, którzy którzy za pomocą prętów i łomów włamują się do automatu „BOXER” a ul. Półwiejskiej.

Powiadomiona o sprawie policja po chwili zatrzymała podejrzanych i przewiozła ich do Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto w celu złożenia wyjaśnień.