Zmiany dla pasażerów linii numer 232, 238, 249 i 252

Jak informuje ZTM Poznań, w związku z pracami gwarrancyjnymi, które będa prowadzone na przystanku tramwajowo-autobusowym „Rondo Kaponiera” na ul. Roosevelta w kierunku Mostu Dworcowego od nocy z 21 na 22 grudnia (poniedziałek/wtorek) przystanki dla autobusów linii nocnych 232, 238, 249 i 252 będą znajdowały się w zmienionej lokalizacji. Jadąc z Mostu Teatralnego wyjadą na jezdnię […]

Jak informuje ZTM Poznań, w związku z pracami gwarrancyjnymi, które będa prowadzone na przystanku tramwajowo-autobusowym „Rondo Kaponiera” na ul. Roosevelta w kierunku Mostu Dworcowego od nocy z 21 na 22 grudnia (poniedziałek/wtorek) przystanki dla autobusów linii nocnych 232, 238, 249 i 252 będą znajdowały się w zmienionej lokalizacji.

Jadąc z Mostu Teatralnego wyjadą na jezdnię ulicy Roosevelta i zatrzymają się na przystanku przy jezdni ul. Roosevelta. Kończyć i rozpoczynać kursy z ronda Kaponiera będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Roosevelta przy hotelu Mercure.

Autobusy jadące ulicą Roosevelta od ronda Kaponiera do Mostu Teatralnego (w kierunku północnym) będą mogły poruszać się torowiskiem bez ograniczeń.

Trasy linii tramwajowych będą przebiegać bez zmian.

Zmiany mają potrwać dwa tygodnie.