Policja szuka świadków wypadku na ul. Półwiejskiej

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 13 grudnia br. na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu w kierunku centrum. Tam, kierujący nieustalonym pojazdem koloru czarnego poprzez gwałtowane hamowanie doprowadził do wywrócenia się mężczyzny, który poruszał się skuterem marki Kymco koloru czerwonego. W wyniku tego zdarzenia […]

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 13 grudnia br. na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu w kierunku centrum.

Tam, kierujący nieustalonym pojazdem koloru czarnego poprzez gwałtowane hamowanie doprowadził do wywrócenia się mężczyzny, który poruszał się skuterem marki Kymco koloru czerwonego. W wyniku tego zdarzenia kierujący jednośladem został ranny, a sprawca odjechał z miejsca wypadku.   

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerem telefonu  47 77-136 -17, 47 77-130-90 (w godz. 7.30-14.30) lub 47 77-156-13 – czynnym całą dobę.