Gala Rodzin w formie online i musical familijny dostępny dla wszystkich

Już dziś będzie wiadome, która placówka otrzyma tytuł Superżłobka i Superprzedszkola. Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Rodzin, która z uwagi na sytuację epidemiologiczną, odbędzie się online. Przyznane będą również wyróżnienia dla partnerów Karty Dużej Rodziny, a dla wszystkich przygotowano spektakl „Nowe szaty króla”.

To już kolejny rok, w którym w Poznaniu przyznawane są tytuły Superżłobka i Superprzedszkola. Placówki ubiegające się o ten tytuł musiały wykazać się wysokim poziomem edukacji i opieki nad dzieckiem, a także innowacyjnością i dobrą współpracą z rodzicami i lokalnym środowiskiem. Zgłoszenie kandydatury możliwe było wyłączenie przy poparciu minimum 60% rodziców lub opiekunów uczęszczających do danej placówki dzieci.

Rodzice i opiekunowie odpowiadali także na pytania w ankiecie. Wśród nich padały także o to, czy dzieci chętnie chodzą do przedszkola i czy lubią tam przebywać, a czas tam spędzony jest dla nich przyjemny.

Statuetki dla wyróżnionych placówek zostaną przyznane dzisiaj, podczas uroczystej Gali Rodzin.

Tradycyjnie także będzie to moment na uhonorowanie partnerów Karty Dużej Rodziny. Wyróżnienia są przyznawane na podstawie wyników ankiet przeprowadzonych wśród rodzin korzystających z programu. Głosowanie odbywało się w dwóch kategoriach: “Najlepsza oferta partnerska” oraz  “Najciekawsza oferta partnerska 2020 – debiut”. Łącznie oddano 174 głosów.

Tegoroczna Gala Rodzin będzie miała inny niż zwykle wymiar. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, zostanie przeprowadzona w wersji online.

Przygotowano atrakcję dla wszystkich mieszkańców – na zakończenie Gali odbędzie się lalkowo-aktorski musical familijny w wykonaniu teatru Animacji – spektakl pt.  “Nowe szaty króla”  opracowany przez Malinę Prześlugę na podstawie baśni H. Ch. Andersena.

Początek Gali Rodzin już dziś o godzinie 17:30 na Facebooku oraz kanale YouTube Miasta Poznania.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.