Bilety do Teatru Nowego wyprzedane w kilkanaście minut

Poznaniacy stęsknili się za teatrami – takie wnioski to już nie tylko domysły, ale także fakty. Wystarczyło zaledwie kilkanaście minut, by bilety na weekendowe spektakle w Teatrze Nowym zostały wyprzedane.

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami, od piątku, 12 lutego, widzowie znów będą mogli zasiąść na widowni w teatrach, kinach czy operach. Na ten dzień czekało wielu, także poznaniaków, którzy nie mogą doczekać się ponownej możliwości uczestniczenia w spektaklu na żywo, zasiadając przed sceną, a nie ekranem monitora.

Za słowami i deklaracjami poszły też czyny – jak poinformował dziś Teatr Nowy w Poznaniu, wszystkie bilety dostępne na najbliższy weekend zostały wyprzedane w zaledwie kilkanaście minut. Instytucja postanowiła więc dołożyć jeszcze jeden spektakl do repertuaru – „Czerwone nosy” w reżyserii Jana Klaty będzie można obejrzeć także we wtorek, 16 lutego.

Oprócz tego w repertuarze Teatru znalazło się także „Krzycz. Byle Ciszej” oraz ”Matka”.

Ponowne otwarcie teatrów możliwe jest przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Na widowni może zasiąść jedynie 50% widzów, a co drugie miejsce powinno być wolne. Należy także pamiętać o zasłanianiu nosa i ust, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego.

Bilety dostępne są online.