Rozpoczyna się Kongres Liderów Branży Ogrodniczej organizowany przez MTP

Rozpoczyna się pierwszy w Polsce Kongres Liderów Branży Ogrodniczej organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wydarzenie, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, odbywa się w formie online.

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do piątku, 26 lutego. Z uwagi na stan epidemii w Polsce, wydarzenie zostało zorganizowane online. Dla przedstawicieli branży to możliwość wymiany kontaktów handlowych oraz zdobycia praktycznej wiedzy.

W ramach Kongresu odbywają się „Dnia spotkań biznesowych”, w ramach których uczestnicy mogą zaaranżować rozmowy i spotkania biznesowe w formie zdalnej. Przygotowano specjalną platformę, która – jak zapewniają przedstawiciele Grupy MTP – z jednej strony jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a z drugiej umożliwia organizację nieograniczonej liczby wirtualnych spotkań z klientami z całego świata.

Zdalna forma Kongresu umożliwia m.in. wyszukanie klientów po zainteresowaniach biznesowych.

W ramach wydarzenia odbywają się także warsztaty i szkolenia prowadzone przez ekspertów zarówno z Polski jak i innych europejskich państw.

Udział w wydarzeniu oraz chęć odbycia spotkań biznesowych online potwierdzili przedstawiciele największych centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów, a także producenci, przedstawiciele punktów dealerskich oraz kupcy z największych sieci DIY posiadających działy ogrodowe.