Pierwsza w tym roku aukcja lokali użytkowych ZKZL już w przyszłym tygodniu

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna aukcja najmu lokali użytkowych ZKZL. Tym razem wystawiono 26 lokali. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, aukcja będzie przeprowadzona w formie zdalnej.

Aukcje lokali ZKZL z każdą kolejną edycją, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Najemcy muszą w ciągu pół roku przeprowadzić wskazane prace remontowe, by korzystać z programu najmu. Po zakończeniu renowacji podpisują umowę z ZKZL na czas nieokreślony, co jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla obu stron.

Zwykle aukcje odbywały się w formie tradycyjnej. Tym razem jednak, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, pierwsza tegoroczna licytacja będzie odbywać się wyłącznie zdalnie.

Uruchomiono specjalną stronę internetową, na której osoby zainteresowane mogą się już zarejestrować.

Podczas tej edycji na aukcję zostanie wystawionych 26 lokali w różnych częściach miasta, o różnym metrażu i stanie technicznym.

Istnieje możliwość osobistego zobaczenia danych lokali, jednak w tym celu należy wcześniej umówić się z administratorem, a samo oglądanie przeprowadzane jest w zasadach reżimu sanitarnego.

Aukcja odbędzie się 5 marca, w godzinach 12:00-14:00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 4 marca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej.