Zaginęła 19 letnia poznanianka

Policjanci z Nowego Miasta poszukują zaginionej Natalii Lick. 19-latka ostatni raz widziana była 26 lutego br. Policjanci ustalili, że zaginiona 26 lutego w nocy wyszła z miejsca zamieszkania na Os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Po raz ostatni Natalia Lick była widziana przez znajomych 26 lutego około godziny 0:50, kiedy na ul. św. Czesława wsiadła do taksówki i udała się do miejsca zamieszkania na os. Oświecenia. Dotarła tam o 1:04. O 1:21 odpowiedziała na SMS znajomej i poinformowała ją, że wszystko u niej w porządku.

O godzinie 6 rano z pracy wrócił ojciec zaginionej i nie zastał córki w domu. Mieszkanie było otwarte, Natalia zostawiła w nim swój telefon komórkowy i dowód osobisty. Od tego momentu nikt jej nie widział.

Rysopis: 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy za ramiona czarne proste. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarno-białe trampki.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z komisariatem policji na Nowym Mieście pod numerami 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.