Aktywny Dzień Kobiet na pływalniach POSiR

Świętowanie Dnia Kobiet to nie tylko kwiatki, czekoladki i kawa z przyjaciółkami czy relaks w spa. Można również postawić na aktywne spędzenie czasu i zabawę w wodzie. Właśnie do takiej formy obchodów Dnia Kobiet zachęcają Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które przygotowały specjalne oferty.

 

Po zniesieniu części obostrzeń z pływalni i basenów znów mogą korzystać także użytkownicy indywidualni. POSiR zachęca, by skorzystać z tej okazji także „od święta”.

Z okazji Dnia Kobiet na miejskich pływalniach przygotowano specjalne oferty dla pań.

Na Pływalni Miejskiej Winogrady oraz Pływalni Miejskiej Atlantis odbędą się Aqua Maratony dla Pań. Na tej pierwszej zaplanowany jest na 8 marca, w godzinach 19:30-20:30, a na drugiej dwa dni później, 10 marca, w godzinach 20:30-22:00.

Obiekt na Winogradach oferuje wejście na 90 minut, które obejmie 60 minut aqua maratonu oraz pobyt w saunie. Liczba osób w saunie uzależniona od obowiązujących przepisów sanitarnych. Zapisy w kasie osobiście lub pod nr tel. 503 436 934. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na obiekt Atlantis odbywają się pod adresem mail: atlantis@posir.poznan.pl , tel. 61 8276072 lub osobiście w kasie pływalni.

Na Pływalni Miejskiej Rataje, Pływalni Miejskiej Atlantis oraz na terenie obiektu na Chwiałce przygotowano promocyjne ceny. W Dniu Kobiet, w ramach wejścia na basen, panie mogą korzystać z sauny za darmo.