Poznańska fotograf wykonuje niesamowite sesje

Gościem Codziennego Poznania była pani fotograf – Katarzyna Wołyniak, specjalizująca się w sesjach biznesowych oraz brandingowych.
Jej działania mają na celu zadbanie o wizerunek marki fotografowanych osób, by dobitnie i trwale zaistniały w świadomości potencjalnych odbiorów.

Pani Katarzyna wyróżnia się także znakomitą fotografią malarską – Fine Art, w której, poprzez stosowną stylizację, przenosi w świat znanych dzieł sztuki, baśniowych postaci czy bohaterów kultowych filmów.

W swoim najnowszym projekcie „Kobieta 40 +” postanowiła połączyć dominujące cechy obu rodzajów sesji, na rzecz podkreślenia piękna kobiet dojrzałych.

Był taki czas, gdy w mediach, reklamach, filmach było miejsce tylko dla kobiet młodych.

W wywiadach ze słynnymi aktorkami, które zniknęły z ekranu po przekroczeniu czterdziestego roku życia, często padało wyjaśnienie, że po okresie popularności telefon nagle przestał do nich dzwonić.

Sytuacja ta znajdowała niesprawiedliwe przełożenie na życie kobiet, także poza ekranem.

 

Jednak nastąpił przełom.

Dziś, jako kobiety dojrzałe, nie trzymamy się narzuconych społecznie schematów. Wiemy jaką wartość niesie nasz bagaż doświadczeń, wiedza, energia. Wiemy, że mamy czym się ze światem podzielić i że to co wiemy i potrafimy jest przyjmowane z ciekawością i życzliwością.

W ten sposób powstają też liczne projekty, w których kobieta dojrzała dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami! Jak w Projekcie Kobieta 40 +.

Gość programu wie, że żadna zmarszczka nie odbierze kobiecie uroku, gdy oczy błyszczą radością i emanuje akceptacją siebie.

Wprawne oko fotografa potrafi wyłowić unikalny, ciepły uśmiech, piękne włosy, atuty figury. Często konfrontując się z efektem takiej sesji można odnieść wrażenie, że odbyłyśmy magiczną terapię i podróż w głąb siebie.

Pani Katarzyna zdradziła kulisy swojej pracy, które mogą stanowić inspirację dla każdej kobiety, która chce znaleźć sposób na odkrycie swojego piękna w każdym wieku.