Prezydent spotka się z mieszkańcami Strzeszyna

Prezydent Poznania spotka się jutro z mieszkańcami Strzeszyna w ramach swoich spotkań z poznaniakami. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, będzie miało charakter zdalny.

 

Prezydent Poznania regularnie przeprowadza spotkania z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Ma to na celu bliższe poznanie problemów i oczekiwań mieszkańców poszczególnych rejonów miasta. Mieszkańcy mogą wskazać najważniejsze problemy, podzielić się uwagami w zakresie inwestycji czy działań, a także wskazać na inicjatywy, które chcieliby zrealizować.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, od roku spotkania odbywają się w formie zdalnej.

W środę, 24 marca, prezydent spotka się z mieszkańcami Strzeszyna.

O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie z przedstawicielami Rady Osiedla Strzeszyn. Będzie to transmitowane na platformie YouTube, dzięki czemu mieszkańcy mogą śledzić przebieg rozmowy.

Osoby, chcące włączyć się do dyskusji, mogą zadać pytanie w komentarzach na YT (ważne, aby dotyczyły one Strzeszyna lub tej części Poznania). Odpowiedzi na nie prezydent udzieli po zakończeniu rozmowy z radą osiedla. Następnie rozpoczną się spotkania indywidualne z wcześniej zarejestrowanymi mieszkańcami.