Od wtorku utrudnienia w rejonie Kobylegopola

Od wtorku, aż do końca miesiąca można spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie ul. Kobylepole, Reknickiej i Borówki, gdzie prowadzone są prace zlecone przez Aquanet.

 

Na powyższych ulicach prowadzone są prace związane z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Obecnie dobiegają one już końca.

Od wtorku, 6 kwietnia, odtwarzana będzie nawierzchnia na ulicach objętych inwestycją, co wiąże się z koniecznością połówkowego zwężania jezdni na poszczególnych odcinkach.

Podczas prac odtworzeniowych w rejonie skrzyżowania ul. Kobylepole i Borówki na ok. 2 dni zamknięty zostanie wlot i wylot południowego odcinka ul. Kobylepole w kierunku Szczepankowa, a objazd w obie strony prowadzić będzie ul. Borówki, Darzyborską, Darzyńską i Michałowo.

Jednocześnie prowadzone będą pojedyncze przyłącza w rejonie ul. Wilczej, co może wiązać się z miejscowymi wygrodzeniami w jezdni i chodniku.

Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia.

Użytkownicy dróg proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.